IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31 stycznia 2021 r.

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:

* we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej, Msze św. jak w dzień powszedni z poświęceniem gromnic, to również Dzień Życia Konsekrowanego, zbiórka do puszek na zakony klauzurowe, zapraszamy także na Apel Maryjny o g. 20.45

* w środę – wsp. św. Błażeja – błogosławieństwo świec i jabłek

* w piątek – wsp. św. Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli; to także pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od g. 8.00, zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej, z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi

* w sobotę – wsp. św. Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy męczenników, to także pierwsza sobota miesiąca z tej racji zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym o g. 17.30.

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
  2. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Zofii Mazurek. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość tej świątyni.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.