V NIEDZIELA ZWYKŁA 7 lutego 2021 r.

with Brak komentarzy
  1. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:

* dzisiaj pierwszą niedzielę miesiąca – zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45

* w środę – wsp. św. Scholastyki

* w czwartek – wsp. MB z Lourdes, Światowy Dzień Chorego

* w piątek – zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej, z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

  1. Jutro 8 lutego, zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00, po której nabożeństwo do świętego.
  2. Informujemy, że nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w Parafii Chrystusa Króla 20.02 o g. 18.30 i odbywać się będą w kościele w kolejne soboty Wielkiego Postu. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
  4. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Anny Zamorskiej. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość i dekorację tej świątyni.
  5. Starosta Powiatowy zawiadamia, że od 10 do 26 lutego od 8.00 do 14.00 w Remizie OSP w Żurawiczkach odbędzie się okazanie wstępnego projektu scalenia gruntów.
  6. Dyrektor SP w Żurawiczkach ogłasza rekrutacje do całodziennego oddziału przedszkolnego, do oddziału zerowego i I klasy podstawowej. Zapisy do 26 lutego w sekretariacie szkoły.