III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 7 marca 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych – zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
 2. Jutro 8 marca, zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00, po której nabożeństwo do świętego i błogosławieństwo relikwiami.
 3. W środę rozpoczniemy nowennę przed uroczystością św. Józefa, modlitwy nowenny po mszy świętej wieczornej.
 4. W piątek zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 17.30 z możliwością skorzystania ze spowiedzi świętej wielkopostnej.
 5. Również w piątek 12 marca zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do bierzmowania na spotkanie po Mszy św. wieczornej.
 6. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

* Droga Krzyżowa odprawiana w piątki o g. 17.30 i w niedziele po Mszy św. o g. 8.00;

* Gorzkie Żale w niedziele o g. 16.00 z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna bez kazania oraz

* Godzinki o Męce Pańskiej śpiewane w niedziele o g. 7.30.

 1. Już dzisiaj prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać do skarbony na filarze.
 2. Prosimy zaopatrywać się w miód Caritasu w cenie 10 zł z przeznaczeniem na Hospicjum, miód wystawiony jest na stoliku, znajdują się tam także papierowe skarbonki Caritasu, do których można składać drobne oszczędności w ramach jałmużny wielkopostnej, które przyniesiemy w niedziele Miłosierdzia Bożego.
 3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
 4. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pana Rafała Szczepańskiego. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość tej świątyni.
 5. Dziękujemy Panu Markowi Lalowiczowi za wykonanie podstawy pod figurę św. Antoniego. Bóg zapłać! W najbliższym czasie będzie umieszczona skarbona na prośby do św. Antoniego, do tego czasu prośby prosimy składać do skarbony przy stolikach.