XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13 czerwca 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacy.
 2. Po ogłoszeniach i błogosławieństwie wszystkie dzieci zapraszamy przed stopnie po indywidualne błogosławieństwo z racji święta św. Antoniego. Prosimy, aby już podchodzić z dziećmi przed ołtarz.
 3. Konferencja Episkopatu Polski od przyszłej niedzieli zniosła dyspensy od uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej z racji pandemii.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – wsp. bł. Michała Kozala oraz zapraszamy na nabożeństwo przy relikwiach św. Charbela, które rozpoczniemy nabożeństwem czerwcowym o g. 17.40;
 • we wtorek – wsp. św. Jolanty;
 • w czwartek – wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego;
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00.
 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o g. 17.40 a w niedzielę o g. 16.40.
 2. Społeczność szkolna w Żurawiczkach zaprasza na Mszę św. z racji Święta Patrona w czwartek 17.06 o g. 9.00.
 3. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 4. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Teresy Dryniak. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, dbałość o czystość świątyni.
 5. Za tydzień zbiórka do puszek na budowę Sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie.
 6. Dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że 17 czerwca będzie ostatnim dniem składania wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW. Biura powiatowe będą czynne do g. 18.00 a w czwartek do g. 20.00.
 7. Grupa św. Rafała zaprasza na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 4-15.07. Chętnych zapraszają na spotkanie organizacyjne 20.06 o g. 16.00 w Bazylice w Przeworsku.