XII NIEDZIELA ZWYKŁA 20 czerwca 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Metropolita Przemyski abp Adam Szal od dzisiaj znosi dyspensę od uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę Sanktuarium św. Jana Pawła II w Kamerunie, natomiast za tydzień puszka na misje.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – wsp. św. Alojzego;
 • we wtorek – zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy nabożeństwem czerwcowym o g. 17.40;
 • w środę – wigilia uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
 • w piątek – zapraszamy na uroczystą Mszę św. na zakończenie roku szkolnego o g. 8.00, spowiedź dla dzieci od g. 7.45; w piątek adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00 – w czasie wakacji skorzystanie ze spowiedzi w piątki będzie możliwe od g. 17.00 do Mszy wieczornej.
 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o g. 17.40 a w niedzielę o g. 16.40.
 2. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 3. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Teresy Lasek. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, dbałość o czystość i dekorację świątyni. Tym dyżurem zakończyli mieszkańcy Zalesia i prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Żurawiczek.
 4. Starosta Powiatowy zaprasza na zebranie scaleniowe mieszkańców Żurawiczek 29 czerwca o g. 17.00 w Remizie OSP w Żurawiczkach.
 5. GOSiR w Zarzeczu zaprasza na pielgrzymkę rowerową szlakiem św. Jana Pawła II do sanktuarium w Tuligłowach za tydzień w niedzielę, zbiórka o g. 9.30 przy hali GOSiRu, Msza św. o g. 13.00 w Tuligłowach. Szczegóły na plakacie.