XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 27 czerwca 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – wsp. św. Ireneusza;
 • we wtorek – uroczystość św. Piotra i Pawła;
 • w środę – zakończenie nabożeństw czerwcowych o g. 17.40;
 • w piątek – pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych od g. 8.00, adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00 – dyżur w konfesjonale od g. 17.00 do Mszy wieczornej;
 • w sobotę – święto św. Tomasza Apostoła; zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy o g. 17.30 modlitwą różańcową.
 1. W czasie wakacji w naszym kościele spowiedź św. tylko przed każdą Mszą św., pamiętajmy, że kapłan musi opuścić konfesjonał 5 min przed Mszą, aby się do eucharystii godnie przygotować i rozpocząć ją punktualnie. Od poniedziałku do środy spowiedź przed nabożeństwem czerwcowym.
 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 8.00 i Apel Maryjny o g. 20.45, w czasie wakacji nabożeństwa wypominkowego przed Mszą św. o g. 11.00 nie będzie.
 3. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 4. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Marii Fil. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, dbałość o czystość i dekorację świątyni.
 5. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. po raz kolejny będziemy przeżywać Archidiecezjalną Sztafetę Różańcową jako duchowe pielgrzymowanie na Jasną Górę. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Nasza parafia podejmie godzinną modlitwę różańcową w kościele bądź w domu 12 lipca od g. 1:20 w nocy. Zapisy od przyszłej niedzieli w zakrystii.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca 3. lipca w bazylice przeworskiej organizowany jest Męski Różaniec, rozpoczęcie modlitw o g. 9.00.
 7. Wójt Gminy Zarzecze informuje, że na terenie gminy organizowane są mobilne punkty spisowe w ramach Powszechnego Spisu. 29. czerwca można się spisać w Remizie OSP w Żurawiczkach a 30. czerwca w Remizie OSP Maćkówce w godzinach od 8.00 do 12.00. Należy zabrać ze sobą numery PESEL wszystkich domowników, informacje o powierzchni domu, wykształceniu, miejscu pracy czy wykonywanym zawodzie. Pan Wójt zaprasza także na spotkanie dotyczące Programu Czyste Powietrze, które odbędzie się 30. czerwca o g. 19.00 w sali Pałacu w Zarzeczu.