XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lipca 2021 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • we wtorek – wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;
  • w czwartek – święto św. Jana z Dukli, patrona naszej archidiecezji;
  • w piątek – adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00 – dyżur w konfesjonale od g. 17.00 do Mszy wieczornej.
  1. W czasie wakacji spowiedź św. tylko przed Mszą św., pamiętajmy, że kapłan opuści konfesjonał 5 min przed Mszą, aby się do eucharystii godnie przygotować i rozpocząć ją punktualnie, dlatego w niedzielę nie będzie nabożeństwa wypominkowego.
  2. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  3. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Doroty Szular. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, dbałość o czystość i dekorację świątyni.
  4. W dniach od 4 do 15 lipca 2021 r. po raz kolejny będziemy przeżywać Archidiecezjalną Sztafetę Różańcową jako duchowe pielgrzymowanie na Jasną Górę. Wierni ze wszystkich parafii zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu. Nasza parafia podejmie godzinną modlitwę różańcową w kościele bądź w domu 12 lipca od g. 1:20 w nocy. Zapisy w zakrystii, chętni do modlitwy w kościele proszeni są o zapisy na oddzielnej liście.