XV NIEDZIELA ZWYKŁA 11 lipca 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. W ramach duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę zapraszamy na Sztafetę Różańcową dzisiaj w nocy od g. 1.20. W kościele o g. 1.15 wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa. Przed rozpoczęciem modlitw podzielimy między siebie poszczególne części różańca, aby w godzinie odmówić wszystkie tajemnice. Zachęcamy również do modlitwy w domu. Jeżeli są jeszcze osoby chętne, które nie deklarowały się to można dopisać się do list wystawionych na stoliku z gazetami. Lista różowa dotyczy chętnych do modlitwy w kościele.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – wsp. św. Brunona Bonifacego, to drugi poniedziałek miesiąca, dlatego zapraszamy na Msze św. o g. 18.00 i nabożeństwo do św. Charbela.
 • we wtorek – wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta;
 • w czwartek – wsp. św. Bonawentury;
 • w piątek – wsp. NMP z Góry Karmel, adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00 – dyżur w konfesjonale od g. 17.00 do Mszy wieczornej.
 1. Przypominam, że w czasie wakacji spowiedź tylko przed Mszą św.
 2. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 3. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Józefy Piecuch. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, dbałość o czystość i dekorację świątyni.
 4. Organizacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę elektrośmieci. Odbiór zużytego sprzętu spod naszego kościoła odbędzie się w czwartek 15 lipca o g. 12.00. Elektrośmieci można składać przy bocznych drzwiach od strony garażu.
 5. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Zorza zaprasza na akcję poboru krwi, która odbędzie się w sobotę 17 lipca od g. 9.00 do 12.00 w Remizie OSP w Zarzeczu. Dokładne informacje w gablocie.