XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5 września 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Po Mszach św. zbiórka do puszek Caritasu na pomoc migrantom i uchodźcom z Afganistanu, a za tydzień zbiórka do puszek na misje bernardyńskie.
 2. Zapraszamy dzisiaj do udziału w pielgrzymce do kapliczki MB na Kocowo. Z kościoła wyruszymy o g. 13.00. Zapraszamy także na Apel Maryjny o g. 20.45.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w środę – święto Narodzenia NMP, Msze św. jak w dzień powszedni, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o g. 18.00, po Mszach obrzęd błogosławieństwa ziarna na zasiew oraz zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45;
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do g. 18.00, w tym czasie można skorzystać ze spowiedzi św.;
 • w sobotę – dzieci i młodzież oazową oraz sympatyków zapraszamy na spotkanie o g. 10.00.
 1. Przed figurą MB Fatimskiej znajduje się stojak na świece wotywne, w intencjach zapalanych świec modlimy się także w modlitwie powszechnej podczas Mszy św.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w pieszej pielgrzymce do Jodłówki. Pierwsza Msza św. w int. pielgrzymów była sprawowana w dniu pielgrzymki w Jodłówce, druga będzie sprawowana 19 października o g. 18.00.
 3. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca odbędzie się 25 września do Sanktuarium MB w Jodłówce. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 4. Bardzo serdecznie prosimy o ofiary na zakup opału do kościoła.
 5. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 6. Sprzątanie świątyni przeprowadziła I grupa z Parcelacji. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
 7. Za tydzień 12 września o g. 12.00 w Warszawie będzie miała miejsce beatyfikacja Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, z tej racji zapraszamy w piątek i sobotę na Msze św. wieczorne z kazaniem w ramach duchowego przygotowania się do tego historycznego wydarzenia.