XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 12 września 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj o g. 12.00 uroczystość beatyfikacji Sług Bożych: kard. Stefana Wyszyńskiego i s. Elżbiety Czackiej, zachęcamy, aby uczestniczyć w transmisji z tej uroczystości.
 2. Po Mszach św. zbiórka do puszek na misje bernardyńskie, za tydzień zbiórka do puszek na Archidiecezjalne Radio Fara.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – wsp. św. Jana Chryzostoma, z racji drugiego poniedziałku miesiąca o g. 18.00 nabożeństwo do św. Charbela;
 • we wtorek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
 • w środę – wsp. NMP Bolesnej;
 • w czwartek – wsp. świętych Korneliusza i Cypriana;
 • w piątek – święto Stygmatów św. Ojca Franciszka z Asyżu, zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do g. 18.00, w tym czasie można skorzystać ze spowiedzi św.;
 • w sobotę – święto św. Stanisława Kostki, w tym dniu dzieci i młodzież oazową oraz sympatyków zapraszamy na spotkanie o g. 10.00, a kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie o g. 11.00.
 1. Przed figurą MB Fatimskiej znajduje się stojak na świece wotywne, w intencjach zapalanych świec modlimy się także w modlitwie powszechnej podczas Mszy św.
 2. Pielgrzymka Róż Żywego Różańca odbędzie się 25 września do Sanktuarium MB w Jodłówce. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 3. Bardzo serdecznie prosimy o ofiary na zakup opału do kościoła.
 4. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła II grupa z Parcelacji. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.