XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 19 września 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek Archidiecezjalne Radio Fara.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • we wtorek – święto św. Mateusza Apostoła;
 • w środę – z racji 22 dnia miesiąca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do św. Rity;
 • w czwartek – wsp. św. o. Pio, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo przy relikwiach świętego;
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do g. 18.00;
 • w sobotę – wsp. bł. o. Władysława z Gielniowa, naszego współbrata, w tym dniu rozpoczniemy nowennę do św. Franciszka z Asyżu przed Jego uroczystością. Modlitwy nowenny po Mszy św. wieczornej.
 1. Spotkania przygotowujące do pierwszej komunii św. odbędzie się w czwartek 23 września o g. 18.00.
 2. Z powodu braku chętnych na wyjazd autokarem na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Jodłówki – prosimy o uczestnictwo w pielgrzymce indywidualnie czy rodzinami.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na zakup opału do kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.
 4. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa z Kamienicy. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
 6. Na stoliku znajdują się kartki na wypominki; kartki na wypominki roczne prosimy opisać nagłówkiem: „wypominki roczne”. Ofiary składane z racji wypominek będą przeznaczone na pokrycie kosztów: malowania dachu na kaplicy na cmentarzu oraz wykonania marmurowego ołtarza do naszego kościoła. Już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać!
 7. Sołtys wsi Żurawiczki zaprasza dzisiaj na zebranie sołeckie w Remizie OSP o g. 14.00.
 8. Z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych im. św. Jana Pawła w Przeworsku za tydzień będzie zbiórka do puszek. Prosimy o wsparcie tego dzieła, które będzie służyło osobom niepełnosprawnym z ziemi przeworskiej.
 9. Za tydzień w niedziele zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę św. o g. 13.00 z racji podwójnego jubileuszu Szkoły Podstawowej w Żurawiczkach.