UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI MB RÓŻAŃCOWEJ 10 października 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacy, a także za ofiary na wypominki oraz zakup opału do kościoła. Bóg zapłać.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny dla dzieci i młodzieży. Wspierając ten fundusz budujemy żywy pomnik św. Janowi Pawłowi II.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji Różaniec do Granic.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • jutro – o g. 18.00 nabożeństwo do św. Charbela;
 • w piątek – adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do g. 18.00.
 1. Wszystkich zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o g. 17.30 a w niedzielę o g. 16.30.
 2. Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św. zapraszamy w czwartek na drugie spotkanie, które rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym o g. 17.30.
 3. Kartki na wypominki prosimy wrzucać do skarbony przy filarze. Ofiary składane z racji wypominek będą przeznaczone na pokrycie kosztów: malowania dachu na kaplicy cmentarnej oraz wykonania marmurowego ołtarza do naszego kościoła.
 4. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Liliany Dziedzic. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.