IV NIEDZIELA ADWENTU – 19 grudnia 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wczoraj skorzystali z sakramentu pokuty i pojednania. Do spowiedzi św. można przystąpić: jutro w Zarzeczu, we wtorek w par. Chrystusa Króla, a w środę u OO. Bernardynów w Przeworsku oraz w Bazylice w godzinach od 9.30 do 12.00 i od 14.30 do 18.00.
 2. Przypominamy, że Msze św. Roratnie sprawujemy w dni powszednie o g. 18.00 a w piątek 24.12 o g. 7.00.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w środę – z racji 22 dnia miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. roratnią o g. 18.00, po której nabożeństwo do świętej z odczytaniem próśb i podziękowań oraz poświęceniem róż;
 • w czwartek – po Mszy św. roratniej, nabożeństwo do św. o. Pio;
 • w piątek – z racji Wigilii Narodzenia Pańskiego nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu oraz Mszy św. wieczornej o g. 18.00 – za to zapraszamy na Pasterkę o północy, którą rozpoczniemy od uroczystego otwarcia szopki bożonarodzeniowej. Ofiary złożone podczas Pasterki będą przeznaczone na Fundusz Obrony Poczętego Życia. Fundusz ten finansuje m. in. Domy Samotnej Matki czy Okna Życia;
 • w sobotę – 25.12 Uroczystość Narodzenia Pańskiego – Msze św. tylko o g. 8.00 i 11.00, czyli nie będzie Mszy św. wieczornej.
 1. Za tydzień 26 grudnia Niedziela Świętej Rodziny, Msza św. w Zalesiu o g. 9.30.
 2. Prosimy, aby zaopatrywać się w opłatki na stół wigilijny.
 3. Odwiedziny chorych przed świętami odbędą się w czwartek 23 grudnia od g. 8.00. Dodatkowe osoby prosimy zgłaszać w zakrystii.
 4. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa pani Danuty Lasek. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania.
 6. Informacja dla osób prenumerujących czasopisma: tygodnik Gość Niedzielny jest w cenie 8 zł.