NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 26 grudnia 2021 r.

with Brak komentarzy
  1. W czwartek przypada dzień imienin Ojca Proboszcza – o. Eugeniusza, dlatego już dzisiaj otaczamy jego osobę gorącą modlitwą i składamy jak najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkich potrzebnych łask.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom Maćkówki za piękne udekorowanie świątyni, wykonanie szopki, za sprzątanie świątyni oraz za dekorację przed ołtarzem, za Waszą obecność, modlitwę i dobre słowo, wsparcie i życzenia świąteczne oraz za wszystkie ofiary składane na tacy, oraz ofiary z racji opłatków. Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – święto św. Jana Apostoła, podczas Mszy świętych obrzęd błogosławieństwa wina;
  • we wtorek – święto świętych Młodzianków, męczenników;
  • w piątek – zakończenie Roku 2021, adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 15.00; a o g. 16.00 nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne oraz Msza św. za wszystkich, którzy zmarli z naszej wspólnoty parafialnej w tym roku
  • w sobotę – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze święte jak w niedzielę. Taca będzie przeznaczona na utrzymanie naszego seminarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, to także pierwsza sobota miesiąca.
  1. Za tydzień – pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o g. 8.00 oraz Apel Maryjny o g. 20.45.
  2. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.