II NIEDZIELA ZWYKŁA 16 stycznia 2022 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone podczas spotkań kolędowych. Bóg zapłać! Na stoliku wyłożone są książeczki kolędowe, prosimy, aby zabrać szczególnie do tych domów, w których ich jeszcze nie ma.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w środę – wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara;
 • w piątek – wsp. św. Agnieszki, zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00;
 • w sobotę – z racji 22. dnia miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00.
 1. Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w czwartek o g. 18.00.
 2. W sobotę, z racji Dni: Babci i Dziadka, zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00 w int. naszych seniorów. Po Mszy św. i nabożeństwie do św. Rity dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żurawiczkach zapraszają na program słowno-muzyczny.
 3. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej.
 4. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa pani Zofii Mazurek. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość świątyni.
 5. W tym tygodniu w ramach naszych spotkań kolędowych zapraszamy na dodatkową Mszę św. o g. 18.30 następujące rejony parafii:

– w poniedziałek – parafian z Maćkówki od Przeworska – gościniec do kościoła;

– we wtorek – parafian z Maćkówki Wsi, Zadworu i Skotnika.

Z racji kolędy można będzie złożyć dowolną ofiarę na tacę, która będzie przeznaczona na pokrycie kosztów wykonania ołtarza.

 1. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na Mszę św. o g. 11.00, podczas której będziemy wspólnie kolędować z Orkiestrą Strażacką z Zarzecza.
 2. Informujemy, że nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w sobotę 5 marca o g. 18.30. W kościele Chrystusa Króla w Przeworsku. Będą to trzy spotkania w kolejne soboty Wielkiego Postu. Zapisy na pierwszym spotkaniu.