XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 sierpnia 2022 r.

with Brak komentarzy
  1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • jutro – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela,
  • w czwartek – rozpoczęcie roku szkolnego, dzieci, młodzież i rodziców zapraszamy na Mszę św. o g. 9.00, o 8.30 zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św., to także pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania do służby w Kościele
  • w piątek – pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych od g. 8.00, o g. 15.00 adoracja Najśw. Sakramentu i możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej do Mszy św. wieczornej,
  • w sobotę – pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie i fatimskie, które rozpoczniemy modlitwą różańcową o g. 17.30.
  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 8.00, a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o g. 11.00 podczas, której będziemy się modlić w intencjach o. Symforiana z racji imienin.
  2. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  3. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Ewy Piątek. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
  4. Za tydzień zbiórka do puszek na cele misyjne.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca 3. września w bazylice przeworskiej organizowany jest Męski Różaniec, rozpoczęcie modlitw o g. 9.00.