XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 września 2022 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje bernardyńskie.
 2. O g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w czwartek – święto Narodzenia NMP, Msze św. jak w dzień powszedni, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o g. 18.00, po Mszach obrzęd błogosławieństwa ziarna na zasiew oraz zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45,
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do g. 18.00, w tym czasie można skorzystać ze spowiedzi św.
 1. 8 września 2017 r. w naszej wspólnocie parafialnej zawiązała się Wspólnota Zawierzonych Maryi poprzez osobisty akt zawierzenia Maryi, która jest przecież szczególną patronką naszej parafii. W przeddzień rocznicy zawierzenia czyli 7 września w środę o g. 17.00 zapraszamy wszystkich na adorację i wspólną modlitwę jako duchowe przygotowanie do święta Narodzenia Maryi.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w pieszej pielgrzymce do Jodłówki. Msza św. w int. pielgrzymów i ich rodzin będzie sprawowana 28 września o g. 18.00.
 3. Za tydzień pielgrzymka do kapliczki MB na Kocowo.
 4. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Magdaleny Siupik. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
 6. Odbiór zużytego sprzętu elektrycznego będzie 8 września o g. 10.00 z parkingu.
 7. Szkoła English Park ogłasza zapisy na nowy rok szkolny. Szczegóły umieszczone na plakacie w gablocie.