XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16 października 2022 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji uroczystości odpustowych oraz wszystkim, którzy wzięli udział w tych uroczystościach, a także panom, którzy zamontowali nowy baner nad wejściem do kościoła oraz panom, którzy podjęli się trudu zamurowania szczytowego okna w klasztorze.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek z racji Dnia Papieskiego, puszki znajdują się przy wyjściach z kościoła.
 3. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o g. 17.30, a w niedzielę o g. 16.30.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • we wtorek – święto św. Łukasza, patrona służby zdrowia, w naszych modlitwach pamiętajmy o posługującym chorym,
 • w piątek – dzień adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00,
 • w sobotę – wsp. św. Jana Pawła II, zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity, które rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym o g. 17.30.
 1. Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii św. zapraszamy w czwartek na spotkanie, które rozpoczniemy nabożeństwem różańcowym o g. 17.30.
 2. Za tydzień niedziela misyjna, zbiórka do puszek na misje bernardyńskie, w tym dniu przypada święto św. Jana Kapistrana założyciela naszej bernardyńskiej prowincji zakonnej – możliwość uzyskania odpustu zupełnego w naszym kościele.
 3. Kartki na wypominki prosimy wrzucać do skarbony przy filarze.
 4. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.
 5. Można zaopatrywać się w kalendarze rolników w cenie 30 zł.
 6. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa ze Skotnika Żurawiczki. Dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
 7. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej.
 8. Organizowana jest zbiórka płodów ziemi tym razem na rzecz podopiecznych Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Przemyślu. Będą one zbierane w tę sobotę, 22 października. Prosimy, aby dary dostarczyć na parking przy sklepie do g. 12.00.
 9. Kochani! Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i będziemy porządkować groby. Zdajemy sobie sprawę ile przy tym porządkowaniu wyrzucamy rzeczy. Dlatego planujemy ustawić duży kontener, jednak jest to spory koszt – ok. 5 tys. zł. Jest to kolosalna suma, której nie jesteśmy w stanie uiścić, a porządek na cmentarzu musi być bo jest to nasza wizytówka. Dlatego 1 listopada, na cmentarzu, będzie organizowana zbiórka do puszek. Prosimy o zrozumienie i wsparcie.