XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 października 2022 r.

with Brak komentarzy
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • Dzisiaj – z uroczystości poświęcenia naszej świątyni wyraźmy wdzięczność Panu Bogu za dar naszego kościoła. Otoczmy naszą modlitwą wszystkich, którzy budowali tę świątynię, jak i tych, którzy upiększają ją i opiekują się nią, sprzątają i dekorują,
 • jutro – ostatnie nabożeństwo różańcowe o g. 17.30,

we wtorek – uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o g. 8.00 i 10.00, po której przejedziemy na nasz cmentarz, aby procesyjnie modlić się za naszych zmarłych;

 • w środę – Dzień Zaduszny, Msze św. o g. 7.00 i 18.00, po której modlitwy za zmarłych w kościele;
 • w czwartek – wsp. Wszystkich Zmarłych Zakonu Serafickiego;
 • w piątek – pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny chorych od g. 8.00, adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00 i możliwość skorzystania ze spowiedzi,
 • w sobotę – pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy modlitwą różańcową z wypominkami o g. 17.30.
 1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 8.00 i krótkie spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych.
 2. Od środy zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe o g. 17.30 oraz na Mszę św. wieczorną gregoriańską za polecanych w wypominkach.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła.
 4. Kartki na wypominki prosimy wrzucać do skarbony przy filarze.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Heleny Pacholarz. Dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
 6. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej.
 7. Pragniemy przypomnieć i prosić o wsparcie akcji zbiórki do puszek w dniu 1 listopada na pokrycie kosztów wywozu kontenera z cmentarza.
 8. W sobotę 5 listopada zachęcamy do wzięcia udziału w Męskim Różańcu w Bazylice Przeworskiej. Rozpoczęcie modlitw Mszą św. o g. 9.00.
 9. Za tydzień w niedziele podczas Mszy św. o g. 11.00 będziemy gościć chór Veritas z Nowosielec ze śpiewem pieśni żałobnych.