II NIEDZIELA ADWENTU – 4 grudnia 2022 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 2. Zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
 3. Przypominamy, że Msze św. Roratnie sprawujemy w dni powszednie o g. 18.00, na które wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy.
 4. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. jak w dzień powszedni o g. 7.00 i uroczysta Msza św. wieczorna o g. 18.00. W tym dniu zapraszamy do świątyni na modlitwę w Godzinie Łaski od 12.00 do 13.00 oraz na Apel Maryjny o g. 20.45
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00.
 1. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie za tydzień w niedzielę o g. 18.00.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary składane za opłatki, które będą przeznaczone na wymianę drzwi w kaplicy cmentarnej. Jeśli któryś z domów został pominięty – przepraszamy. Opłatki wystawione są na stoliku przy filarze, ofiary prosimy składać do drewnianej skarbony.
 3. Obok opłatków są jeszcze świece Caritasu w cenie 10 zł, ofiary prosimy składać do metalowej czarnej skarbony na filarze.
 4. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na zakup opału. Kościół jest już ogrzewany, dlatego prosimy o zamykanie za sobą drzwi.
 5. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa p. Agaty Król. Dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
 6. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej.