III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12 marca 2023 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacy.

 1. Również dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili wystawę poświęconą Sługom Bożym Rodzinie Ulmów oraz za ofiarność na rzecz fundacji. Przekazaliśmy 375 zł.

 1. Po Mszach św. wieczornych nowenna do św. Józefa przed Jego uroczystością.

 1. Jutro o g. 18.00 nabożeństwo do św. Charbela.

 1. W środę nasza parafia jest wyznaczona na miejsce modlitwy w intencji naszej archidiecezji oraz w int. Powołań. Dlatego zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej.

 1. Osoby wykonujące Ciemnicę oraz Grób Pański, a także prezesa Straży Grobowej „Turków” zapraszamy na spotkanie w środę o g. 18.40.

 1. Rodziców i dzieci przygotowujących się do komunii św. zapraszamy na spotkanie w czwartek o g. 18.00.

 1. W piątek zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 17.30.

 1. Młodzieży z klasy VIII z Maćkówki dziękujemy za poprowadzenie Drogi Krzyżowej w piątek, a w najbliższy piątek prosimy aby poprowadziła młodzież z klas VIII z Żurawiczek.

 1. Za tydzień zbiórka do puszek na fundacje Wzrastanie.

 2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych, szczególnie w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach o g. 16.15.

 1. Prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać do skarbony na filarze.

 1. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa p. Jadwigi Sochy. Dziękujemy za trud sprzątania świątyni. Za tydzień prosimy dwie grupy sprzątające z czego jedną prosimy o sprzątanie kaplicy cmentarnej po zakończonym remoncie.

 1. Informacja i zaproszenie sołtysów na zebrania wiejskie dzisiaj 12 marca: w Żurawiczkach o g. 15.00 a w Maćkówce o g. 17.00.

 1. Pragniemy zachęcić wszystkich do udziału w Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Niedzielę Palmową podczas Mszy św. o g. 11.00. Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdują się na stoliku z gazetami. Czekają cenne nagrody.

 1. Młodzież z klas VIII zachęcamy do zainteresowania się i może wyboru do dalszego kształcenia się Katolickiego Liceum w Jarosławiu. Pełna oferta szkoły znajduję się w gablocie.