IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19 marca 2023 r.

with Brak komentarzy
 1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na tacy.

 1. Dziękujemy Różom Pani Marii i Pana Floriana Grandów za ofiarę 640 zł, Teresy Kotlińskiej za ofiarę 200 zł oraz Heleny Chrobak za ofiarę 270 zł.

 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na fundacje Wzrastanie.

 1. W tym tygodniu obchodzimy:

* dzisiajpo Mszy św. wieczornej ostatni dzień nowenny do św. Józefa;

* jutro – uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, Msze św. jak w dzień powszedni, zapraszamy na uroczystą Mszę św. o g. 18.00;

* w środę – 22 marca o g. 18.00 nabożeństwo do św. Rity;

* w czwartek – o g. 18.00 nabożeństwo do św. o. Pio;

* w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00;

* w sobotę – uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze św. o g. 8.00 i 18.00. To Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, modlić się będziemy o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci, o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.

 1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w środę do modlitwy w intencji naszej archidiecezji oraz w int. powołań.

 1. Młodzieży z klasy VIII z Żurawiczek dziękujemy za poprowadzenie Drogi Krzyżowej w piątek, a w najbliższy piątek prosimy aby poprowadziła liturgiczna służba ołtarza.

 1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych, szczególnie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

 1. Prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać do skarbony na filarze.

 1. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa p. Edyty Mach, a kaplicy cmentarnej grupa p. Moniki Szklarz. Dziękujemy za trud sprzątania świątyni oraz kaplicy cmentarnej po remoncie.

 1. Pragniemy zachęcić wszystkich do udziału w Parafialnym Konkursie Palm Wielkanocnych. Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdują się na stoliku z gazetami. Czekają cenne nagrody.

 1. Pragniemy już zapowiedzieć, że Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się w piątek 31 marca po Mszy św. Wieczornej, a spowiedź przedświąteczna w sobotę 1 kwietnia od g. 16.00.

 1. Przypominamy, że z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu na letni.