NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 16 kwietnia 2023 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj w święto Miłosierdzia Bożego po Mszach św. przed Najświętszym Sakramentem pragniemy siebie i świat cały powierzać Miłosierdziu Bożemu. W Godzinie Miłosierdzia o g. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne i dodatkową Mszę św. podczas której zostaną poświęcone wyeksponowane przy ołtarzu obrazy św. Jana Pawła II i św. s. Faustyny, które zostaną zawieszone przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Andrzejowi Wiśnicy za piękne namalowanie tych obrazów.

  1. Z racji rozpoczętego dzisiaj tygodnia miłosierdzia – zbiórka do puszek na potrzeby Caritasu. Do umieszczonego na stopniach kosza prosimy składać skarbonki rozdawane podczas Wielkiego Postu.

  1. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie jutro o g. 20.00.

  1. We wtorek drugi wtorek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy. Nabożeństwo przy relikwiach świętego podczas Mszy św. wieczornej.

  1. Młodzież klas ósmych zapraszamy na spotkanie w środę, które rozpocznie się Mszą św. o g. 18.00.

  1. Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. zapraszamy na ostatnie spotkanie komunijne w czwartek o g. 18.00.

  1. Uroczystość pierwszej komunii św. w naszej parafii odbędzie się 7 maja podczas Mszy św. o g. 11.00 a sakrament bierzmowania 11 maja podczas Mszy św. o g. 18.00.

  1. W sobotę z racji 22. dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity podczas Mszy św. wieczornej.

  1. Za tydzień w niedzielę spotkanie wielkanocne dla Róż Różańcowych w Remizie w Maćkówce o g. 15.00. Zelatorom przypominamy o zgłaszaniu chętnych do wyznaczonych Sióstr.

  1. Sprzątanie świątyni przeprowadziły grupy p. Macieja Fila i Tomasza Jadama. Dziękujemy za trud sprzątania świątyni.