XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18 czerwca 2023 r.

with Brak komentarzy
  1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacy w ubiegłą niedzielę.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe 15 minut przed Mszą wieczorną.

  1. W tym tygodniu:

* w czwartek – zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity o g. 18.00;

* w piątek – zapraszamy na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego o g. 9.00, spowiedź dla dzieci od g. 8.40; adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00, o g. 18.00 Msza św. Wigilii uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w czasie wakacji skorzystanie ze spowiedzi w piątki będzie możliwe pół godziny od 15.00 i od g. 17.30 do Mszy wieczornej;

* w sobotę – Msza św. poranna o g. 8.00 i uroczyste pożegnanie obrazu Matki Bożej Łaskawej.

  1. W tym tygodniu po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które prosimy, aby poprowadzili: w poniedziałek – Liturgiczna Służba Ołtarza, we wtorek i środę Róże Różańcowe, w czwartek i w piątek – Wspólnota Zawierzonych Maryi. Prosimy, aby te grupy przygotowały także Liturgię Słowa na Mszy św.

  2. W związku z obecnością łaskami słynącego obrazu Matki Bożej zachęcamy do indywidualnej modlitwy, także całymi rodzinami. W tym czasie kościół będzie otwarty do g. 9.00 i od g. 15.00 do zakończenia różańca.

  3. Pragniemy poinformować, że w związku ze zmianami personalnymi dokonanymi przez Zarząd naszej Prowincji Zakonnej, z naszego klasztoru o. Ryszard został skierowany do klasztoru w Rzeszowie. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za posługę o. Ryszarda w naszej parafii i klasztorze za tydzień 25 czerwca o g. 11.00.

  1. Grupie pani Elżbiety Pieczek dziękujemy za sprzątanie i dekorowanie świątyni.

  1. Dzisiaj, w związku z pieszą pielgrzymką na Jasną Górę, spotkanie organizacyjne w Bazylice Przeworskiej po Mszy św. o g. 15.00.

  2. Starosta Przeworski zaprasza do Sieniawy 22 czerwca na koncert o g. 18.30 pt. „Szukam Was”. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie w gablocie.