OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8.10.2023

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA i ODPUST PARAFIALNY 8 października 2023 r.

 

 

  1. Dziękujemy za każdy przejaw życzliwości dla naszej parafii i klasztoru. Niech Bóg obdarzy was POKOJEM.
  2. Dzisiaj odpust parafialny. Kazania głosi o. Eliasz, którego serdecznie witamy. Uroczysta Suma o g. 11.00 – PO KTÓREJ PROCESJA WOKÓŁ KOŚCIOŁA. Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30.
  3. Przez cały nadchodzący tydzień zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci i młodzież by od poniedziałku do soboty odmawiali różaniec. Grupa Żywego Różańca by odmawiała w sobotę, a Grupa ZAWIERZENI MARYI w niedzielę.

 

  1. W przyszłą niedzielę 15 października po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny dla dzieci i młodzieży z racji XXIII Dnia Papieskiego.

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na zakup opału do kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.

 

  1. Przy filarze znajdują się kartki na wypominki; kartki na wypominki roczne prosimy opisać nagłówkiem: „roczne”. Kartki prosimy wrzucać do skarbony. Już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać! Za naszych bliskich zmarłych będziemy się modlić podczas nabożeństwa wypominkowego przez cały miesiąc listopad i będziemy sprawować Mszę św. Gregoriańską. Za ofiary z wypominek planujemy zamurować okna w szczycie kościoła.

 

  1. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Eweliny Pilek. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i ofiarę 300 zł. Na udekorowanie świątyni.

 

  1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Dziś można się jeszcze zapisać.

 

  1. Dzisiaj w Przeworsku w BAZYLICE KOLEGIACKIEJ odbędzie się koncert „Na góralską nutę” o godz. 19.15. Szczegóły na plakacie w gablotce parafialnej.

 

  1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.