7.01.2024 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

7 stycznia 2024 r.

 

 

 

  1. Dziękujemy za przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską w domach naszej parafii. Dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji.
  2. W tym tygodniu w piątek i sobotę przeprowadzimy kolędę w Zalesiu. To będzie zakończenie kolędowania. Niemniej jednak, jeśli ktoś  nie był obecny a życzyłby sobie kolędę to można się zgłaszać na dodatkową wizytę. Będzie ona miała miejsce w sobotę 20 stycznia. Zapisy w zakrystii.
  3. W dniu dzisiejszym kończymy okres liturgiczny bożonarodzeniowy, lecz kolędy można śpiewać do 2 lutego. Również do tego dnia możemy zyskiwać odpusty zupełne w naszym kościele franciszkańskim adorując ŻŁÓBEK PANA JEZUSA. Nie zapominajmy o tym przywileju z racji 800 – lecia PIERWSZEGO ŻŁÓBKA W GRECCIO.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej modlitwy do św. Charbela.

 

  1. W piątek zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej, z możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi.

 

  1. Za trud sprzątania świątyni dziękujemy grupie pani Bożeny Słysz.

 

  1. Niech DOBRY BÓG I MATKA NAJŚWIĘTSZA ma WAS W SZCZEGÓLNEJ OPIECE. NIECH ŚWIĘTY FRANCISZEK NASZ ZAKONODAWCA – TWÓRCA SZOPKI BETLEJEMSKIEJ WYPRASZA WAM POTRZEBNE ŁASKI. BĄDŹCIE DUMNI Z PRZYNALEŻNOŚCI DO KOŚCIOŁA CHRYSTUSOWEGO.