II NIEDZIELA ZWYKŁA 14.01.2024

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Zwykła

14 stycznia 2024 r.

 

 

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską w minionym tygodniu. Dziękujemy za ofiary składane przy tej okazji.

 

  1. W tym tygodniu:

 

– we wtorek – święto świętych Berarda i Towarzyszy. Pierwszych Męczenników franciszkańskich

– w środę – wspomnienie świętego Antoniego – opata

– w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Zapraszamy na adorację Pana Jezusa od 15.00 do 18.00 i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty

– w sobotę – wizyta duszpasterska w trybie dodatkowym. Można jeszcze  zapisać się w zakrystii na tę wizytę , jeśli kogoś nie było w domu a chciałby przyjąć kapłana by poświęcił dom i pomodlił się o błogosławieństwo Boga.

3. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Agnieszki Dyrkacz. Serdecznie dziękujemy

4. Starosta powiatowy Bogusław Urban informuje, że „Komitet Honorowy sprowadzenia szczątków śp. Księcia Ordynata Andrzeja Lubomirskiego zaprasza mieszkańców powiatu przeworskiego do udziału w jego pogrzebie w dniu 20 stycznia w sobotę o godz. 12.00 w bazylice kolegiackiej w Przeworsku. Szczegóły w gablotce parafialnej.

 

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i hojnego błogosławieństwa Bożej Dzieciny i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.

 

  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Bieniasza. WIECZNY ODPOCZYNEK …