X Niedziela Zw. 09.06.2024

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

X NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024

  1. Dziękujemy Opatrzności Bożej za miniony tydzień. Dziękujemy wszystkim , którzy brali udział w PROCESJACH OKTAWY BOŻEGO CIAŁA. Dziękujemy dzieciom sypiącym kwiaty Panu Jezusowi pod nogi. Dziękujemy ministrantom i chłopcom , którzy szli w procesji dzwoniąc dzwonkami. Dziękujemy Paniom i Panom, którzy nieśli feretrony, chorągwie i inne ozdoby religijne. Niech Bóg wynagradza i błogosławi.
  2. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele przez cały miesiąc czerwiec zawsze półgodziny przed wieczorną Mszą świętą. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziś po każdej Mszy świętej zbierane są ofiary do puszek na cele misyjne. Bóg zapłać.
  4. W ty tygodniu:

– w poniedziałek – modlitwy do św. Charbela .

– we wtorek – 9 dzień modlitw przed świętem św. Antoniego z Padwy. W liturgii wspominamy św. Barnabę – apostoła;

– w środę – wspomnienie 108 męczenników z Dachau, w tym naszego współbrata w Zakonie bł. Anastazego Pankiewicza;

– we czwartekświęto świętego Antoniego z Padwy. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Po każdej Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo dla dziecka.

Pan Jezu mówi: „pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie”. Z tej racji będzie też poświęcenie chlebków św. Antoniego, aby można się było nimi

podzielić po przyjściu do domu z kościoła oraz poświęcenie lilii.

O godz. 20.40 – APEL MARYJNY przypominający objawienia fatimskie z 1917 roku.

– w piątek – wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika. Tradycyjnie adoracja P.J. od 15.00 do 18.00 i możliwość skorzystania ze spowiedzi;

– w sobotę – wspomnienie bł. Jolanty, KSIĘŻNEJ KALISKIEJ, ZAKONNICY.

#Dziękujemy grupie pani Anny Jamroży za posprzątanie kościoła i ofiarę 300zł.

#Przypominamy o możliwości składania elektrośmieci do 14.06. O godz. 11.00 będą one zabierane. Jest to też wsparcie misyjne.

#Dziś przypada rocznica pielgrzymki św. Jana Pawła II do Dukli. Pomódlmy się zatem przez przyczynę św. Jana z Dukli o potrzebne łaski dla nas, dla naszych rodzin, dla dzieci i młodzieży kończących niedługo rok szkolny…..