Klasztor – widok od strony ogrodu.

O. Eugeniusz Marek Kaczor
Gwardian klasztoru, proboszcz parafii, ekonom

O. Symforian Rygiel
Wikariusz klasztoru i parafii, katecheta

O. Kazimierz Stec
Spowiednik, kaznodzieja

 

 

 

 

 

 

Pracowali w naszej Parafii:

GWARDIANI

O. Kryspin FLORYS            1993 – 1999
O. Hubert FRAJKOWSKI        1999 – 2002
O. Zdzisław MAKOWIECKI    2002 – 2008
O. Emanuel NOWAK         2008 – 2011
O. Nikodem SOBCZYŃSKI        2011 – 2014
O. Salwator BARTOSIK        2014 – 2017
O. Eugeniusz KACZOR         2017 –
**************************************

WIKARY KLASZTORU

+ O. Jan Kanty BARTNIK         1993 – 1999
O. Antoni PROSOWICZ         1999 – 2002
O. Zenobiusz ŻAK             2002 – 2004
O. Ewodiusz BYLICA         2005 – II.2010
O. Sadok STRĄKOWSKI         II.2010 – 2013
O. Salwator BARTOSIK         2013 – 2014
O. Serafin SUDA             2014 – 2016
O. Ludwik ŻOŁNIERCZYK     2016 – 2017
O. Symforian RYGIEL         2017 –
*************************************

KAPŁANI

O. Kazimierz Stec        VIII.1979 – VI.1983 z Przeworska    VII.2017 –
+ O. Bronisław Frączek            VIII.1983 – VI.1989 z Przeworska
+ O. Jan Kanty Bartnik            VII.1993 – VI.1999
O. Kryspin Florys            VII.1993 – VI.1999
+ O. Demetriusz Józef Zubrzycki    VII.1993 – VIII.1994
O. Radomił Wójcikowski        VIII.1994 – VI.1999
O. Dobromił Godzik            VIII.1997 – VI.2001
O. Hubert Frajkowski            VII.1999 – VI.2002
O. Antoni Prosowicz             VII.1999 – VI.2002
O. Olaf Bochnak            VIII.1999 – VI.2002
+ O. Beniamin Buśko            VII.2001 – VI.2002  ( 14.10.1962 – 24.09.2009)
O. Zdzisław Makowiecki        VII.2002 – VI.2008
O. Ferdynand Piś            VII – IX.2002 – nie przyjechał (Dukla)
O. Sadok Strąkowski            VII.2002 – VI.2013
O. Zenobiusz Żak            VIII.2002 – VI.2004 roczny urlop
O. Emanuel Nowak            VII.2004    VII.2008 – VI.2011
O. Andrzej Szczypta            VII.2004 – VI.2005
O. Ewodiusz Bylica            VII.2005 – II.2010
O. Bartymeusz Kędzior        II.2010 – VI.2011
O. Nikodem Sobczyński        VII.2011 – VI.2014
O. Erwin Ceklarz            VII.2011 – VI.2015
O. Salwator Bartosik            VII.2013 – VI.2017
O. Serafin Suda            VII.2014 – VI.2016
O. Ludwik Żołnierczyk        VII.2015 – VI.2017
O. Symfoirian Rygiel         VII.2016 –