UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA 26 listopada 2017 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o g. 11.00 nastąpi Adoracja Najśw. Sakramentu i Akt ponowienia przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Za udział w tym Nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Związek Młodzieży Wiejskiej z Maćkówki organizuje akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, którą przeprowadzą w sobotę 2.12. Odwiedzając domy w Maćkówce będą zbierali dary z długą datą ważności i ubrania (najlepiej nowe).
  3. W konkursie „Ziarenka” zostali wylosowani: Iga Kamińska, Lena Szczepańska i Filip Szczepański – zwycięzcom gratulujemy, nagrody do odebrania w zakrystii.
  4. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Bogusławy Płocicy. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud, poświęcony czas i prace oraz złożoną ofiarę 100 zł.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej oraz wszelkiej pomyślności.
  6. Mamy do oddania sporą ilość starych mebli kuchennych do wykorzystania w pomieszczeniach gospodarczych. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.