IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28 stycznia 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. W tym tygodniu przeżywać będziemy dni odnowy religijnej: pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W pierwszy piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu o g. 8.00 i 17.00 z poświęceniem gromnic. To również Dzień Życia Konsekrowanego dlatego pamiętajmy w modlitwach o wszystkich osobach poświęconych Bogu w Zakonach i Instytutach Życia Konsekrowanego. W tym dniu zapraszamy także na Apel Maryjny o g. 20.45. Odwiedziny chorych od g. 8.00. Sakrament pokuty i pojednania od g. 16.00. W tym dniu nasz Pasterz abp Adam Szal udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  2. 3 lutego kolejne Nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca, które rozpoczniemy o g. 16.45 Koronką do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu wspominamy św. Błażeja patrona od chorób gardła, z tej racji obrzęd poświęcenia jabłek.
  3. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca, po Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych, a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
  4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny lub urodziny składamy serdeczne życzenia zdrowia, błog. Bożego i op. Matki Bożej Różańcowej na dalsze lata życia.
  5. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Moniki Szklarz. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się i dbałość o czystość tej świątyni.