V NIEDZIELA WIELKANOCNA 29 kwietnia 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klasy 3 gimnazjum zapraszamy na próbę, jutro, 30 kwietnia o g. 16.00.
  2. We wtorek 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe o g. 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Oprócz tego w każdą środę będziemy spotykać się przy kolejnej kapliczce na nabożeństwie majowym. Pierwsze odbędzie się 2 maja na Zalesiu Maćkowskim przy kapliczce Pana Pieniążka nr 167 o g. 19.00.
  3. Także we wtorek przypada 3. wtorek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
  4. W czwartek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki Polski i naszej diecezji. W tym dniu Msze św. jak niedzielę. Zapraszamy także na Apel Maryjny o g. 20.45.
  5. W piątek 4 maja wspominamy św. Floriana patrona strażaków. Otoczmy gorącą modlitwą i wdzięcznością naszych drogich strażaków.
  6. W tym tygodniu przypadają dni odnowy chrześcijańskiej I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek odwiedziny chorych od g. 8.00. Również w tym dniu zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania od g. 17.00. W pierwszą sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy nabożeństwem majowym.
  7. W przyszłą niedzielę 6 maja o g. 11.00, uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dlatego w sobotę 5 maja o g. 10.00 pierwsza spowiedź dzieci, do spowiedzi zapraszamy także rodziców jak i całe rodziny. Na Mszy św. o g. 8.00 zmiana tajemnic Różańca św. a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
  8. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Zofii Dryniak. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę.
  9. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowe. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzi o. Ewodiusz – nie zapomnijmy otoczyć go modlitwą.