ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA 26 grudnia 2018 r.

with Brak komentarzy
  • Przypominamy, że dzisiaj nie będzie Mszy św. o g. 17.00.
  • Jutro 27.12 święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, z tej racji obrzęd poświęcenia wina na Mszach św. o g. 7.00 i 18.00.
  • W piątek 28.12 święto św. Młodzianków, męczenników z tej racji obrzęd błogosławieństwa małych dzieci na Mszy o g. 18.00.
  • W najbliższą niedziele przeżywać będziemy święto Świętej Rodziny. W tym dniu przypadają również imieniny Ojca Proboszcza i Gwardiana naszego Klasztoru. Tym goręcej otoczmy Go naszymi modlitwami.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Roratach, szczególnie dzieciom, Wam którzy tak pięknie skorzystaliście ze spowiedzi adwentowej, dziękujemy mieszkańcom Maćkówki za piękne udekorowanie świątyni, wykonanie szopki, dziękujemy Panom z zespołu, którzy swoim śpiewem i grą uświetniali nam przeżywanie Pasterki i wczorajszego święta, dziękujemy Panom, którzy podjęli się demontażu starego pieca i za trud instalacji nowego, jak mamy nadzieję odpowiedniego, który ogrzeje nam świątynię w sposób odpowiedni.
  • Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Dokładny plan znajduje się w broszurkach pt.: „W mocy Bożego Ducha” umieszczone na stoliku przy głównym wyjściu, które prosimy zabierać ze sobą. W tym tygodniu kolędę będziemy rozpoczynać o g. 9.00.

Wszelkie ofiaryjakie będą składane podczas kolędy będą przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu nowego pieca. I już dzisiaj wszystkim naszym parafianom składamy serdeczne słowa podziękowania staropolskim Bóg zapłać.