UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1 listopada 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o g. 8.00 i 11.00, na sumie pierwsza Msza św. gregoriańska wypominkowa, po której wyruszymy z procesją na cmentarz. Nie będzie Mszy św. wieczornej.
  2. Także dzisiaj Franciszkańska Młodzież Oazowa zaprasza na wspólną modlitwę różańcową za zmarłych na cmentarzu o g. 19.00.
  3. W sobotę 2 listopada przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze św. o g. 8.00 i 18.00 oraz o g. 11.00 jako druga Msza św. gregoriańska wypominkowa na cmentarzu z procesją za zmarłych.
  4. Odwiedziny chorych jutro w Dzień Zaduszny 2 listopada od g. 8.00.
  5. Jutro Dzień Zaduszny, 2 listopada przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót, które rozpoczniemy o g. 17.30 od modlitwy różańcowej.
  6. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada można zyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza.
  7. W niedzielę, I miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 8.00, dla Szkolnej Róży w Żurawiczkach po Mszy św. o g. 11.00.
  8. Na stoliku przy głównym wyjściu znajdują się kartki na wypominki, na wypominki roczne przygotowane są kartki zaznaczone kolorem pomarańczowym. Kartki wypominkowe prosimy składać do skarbony przy filarze. Przypominamy, że ofiary z racji wypominek przeznaczone są na czyszczenie parkietu w kościele.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie naszego kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.