VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lutego 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy:
  • w sobotę – święto Katedry św. Piotra Apostoła i szczególny dzień modlitw w intencji Papieża Franciszka.
  1. W środę zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do sakramentów spowiedzi i eucharystii na spotkanie o g. 18.00.
  2. W czwartek zapraszamy na spotkanie Wspólnoty Zawierzonych Maryi po Mszy św. wieczornej.
  3. W sobotę 22 lutego, zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00 z poświęceniem róż, po której nabożeństwo do świętej z odczytaniem próśb i ucałowaniem relikwii.
  4. W dniu 29 lutego w naszej parafii będziemy przeżywać wizytację kanoniczną. Z tej racji odwiedzi nas J.E. Ks. Biskup Stanisław Jamrozek. Powitanie biskupa oraz spotkanie ze wszystkimi grupami parafialnymi w sobotę na Mszy św. o g. 11.00, podczas której ks. bp udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W poniedziałek 2 marca ks. biskup odwiedzi również nasze szkoły.
  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej i świętych Patronów.
  6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Teresy Lalowicz. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, trud i dbałość o czystość tej świątyni.
  7. Sołtys wsi Żurawiczki zaprasza dzisiaj na Zebranie Wiejskie w Remizie OSP o g. 15.00.
  8. Wójt Gminy Zarzecze zaprasza na Gminne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP, które odbędą się za tydzień 23 lutego. Szczegóły na plakatach w gablocie.