XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 czerwca 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Informujemy, że nadal w kościele obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • jutro – uroczystość świętych Apostołów: Piotra i Pawła
  • w piątek – święto Tomasza, Apostoła.
  1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  2. W czasie wakacji zachęcamy do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., pamiętajmy, że kapłan musi opuścić konfesjonał 5 min przed Mszą św., aby się do eucharystii godnie przygotować i rozpocząć ją punktualnie.
  3. W dniach od 4 do 16 lipca 2020 r. po raz drugi będziemy przeżywać Archidiecezjalną Sztafetę Różańcową, której patronuje abp Adam Szal. Wierni ze wszystkich parafii oraz ruchów apostolskich zaproszeni są do udziału w tym wydarzeniu, które w tym roku w obliczu panującej epidemii będzie miało szczególne znaczenie. Nasza parafia podejmie modlitwę różańcową 10 lipca o g. 2:00 – 3.00 w nocy. Zapisy w przyszłą niedzielę przy stoliku przed krzyżem misyjnym.
  4. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Marioli Ostrzywilk z Zalesia. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
  5. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w powodziach.
  6. Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców i Was tu obecnych polećmy pod opiekę Matki Bożej Różańcowej: Pod Twoją obronę…