XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lipca 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. W poniedziałek zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie które rozpocznie się nieszporami o NMP o godzinie 17.30. Oraz wyjątkowo we wtorek na nabożeństwo ku czci św. Charbela, które rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 18.00. Po Mszy modlitwy i błogosławieństwo relikwiami świętego.
  2. W liturgii tego tygodnia obchodzimy: w środę święto św. Bonawentury, w sobotę – święto św. Szymona z Lipnicy.
  3. W piątek 17 lipca w naszej parafii będziemy mieli adorację Pana Jezusa od godz. 15.00 w intencji o powołania kapłańskie i naszą otwartość na Ducha Świętego. Rozpoczniemy Koronką do miłosierdzia Bożego a później będzie adoracja wioskami. Jak ktoś nie może być w czasie wyznaczonym, to niech postara się przyjść, kiedy ma taką możliwość. Będzie to godzinna adoracja w ciszy. Od 15.00 do 16.00 mieszkańcy Maćkówki, od 16.00 do 17.00 mieszkańcy Zalesia, od 17.00 do 18.00 mieszkańcy Żurawiczek.
  4. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, w najbliższą niedzielę 19 lipca poświęcenie pojazdów po zakończeniu każdej Mszy św. a ofiary zebrane z tej okazji będą przeznaczone na zakup środków transportu dla Misjonarzy.
  5. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki Matki Bożej Różańcowej.
  6. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele jest przed Mszą świętą.
  7. Sprzątanie kościoła przeprowadziła grupa pani Marty Machaj i tym samym Zalesie zakończyło swój dyżur, w najbliższą sobotę zapraszamy grupę z Żurawiczek. Bardzo serdecznie dziękujemy za pracę, poświęcony czas i troskę o świątynię. Bóg zapłać.