XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 9 sierpnia 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacy. Bóg zapłać!
 2. Pragniemy poinformować, że w związku ze zmianami personalnymi dokonanymi przez Zarząd naszej Prowincji Zakonnej, z naszego klasztoru o. Kazimierz został przeniesiony do Przeworska a przychodzi o. Ryszard Rusinek z Leżajska. Już dzisiaj dziękujemy za pracę i trud w naszym kościele, klasztorze i parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa, wiele łask, opieki Matki Bożej Różańcowej i owocnej pracy w dalszym życiu kapłańskim i zakonnym.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – święto św. Wawrzyńca
 • we wtorek – wspomnienie św. Klary
 • w czwartek – wsp. Matki Bożej Kalwaryjskiej
 • w piątek – rano: św. Maksymiliana Marii Kolbego, wieczorem Wigilię Wniebowzięcia NMP.
 1. Jutro, w poniedziałek kolejne nabożeństwo przy relikwiach św. Charbela które rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.00.
 2. W środę 12 sierpnia po Mszy św. wieczornej spotkanie Zawierzonych Maryi. Serdecznie zapraszamy.
 3. W czwartek 13 sierpnia, Nieszporami Maryjnymi o g. 17.30 rozpoczniemy kolejne w tym roku nabożeństwo fatimskie, które zakończy się Apelem Maryjnym.
 4. W sobotę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. niedzielny. W tym dniu będziemy przeżywać nasze Dożynki Parafialne na Mszy św. o g. 11.00. Bezpośrednio przed Mszą św. uroczyste wprowadzenie wieńcy dożynkowych. Po każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów, a o g. 20.45 zapraszamy na Apel Maryjny.
 5. W przyszłą niedzielę, odpowiadając na prośbę Przewodniczącego KEP abpa Stanisława Gądeckiego, będziemy przeżywać Dzień Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Szczególnie w tym dniu wszystkich poszkodowanych otoczymy modlitwą oraz będzie możliwość wsparcia finansowego do puszek po każdej Mszy św.
 6. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 7. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Kamili Majki. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
 8. Apel Przewodniczącego Episkopatu Polski o przestrzeganie zaleceń sanitarnych – w aktualnościach.