XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25 października 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość poświęcenia naszej świątyni. Wyrażamy wdzięczność Panu Bogu za dar naszego kościoła. Otoczmy naszą modlitwą wszystkich, którzy budowali tę świątynię, jak i tych, którzy upiększają ją i opiekują się nią.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w środę – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do Mszy św. wieczornej i skorzystania ze spowiedzi św.,
 • w sobotę – zakończenie nabożeństw różańcowych.
 1. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę. Pierwsza Msza św. gregoriańska wypominkowa o g. 17.00. Msza św. o g. 11.00 w int. śp. Andrzeja Tytułę int. od brata Jerzego. Procesji na cmentarz nie będzie z tej racji po każdej Mszy św. krótkie nabożeństwo za zmarłych z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
 2. W Dzień Zaduszny 2 listopada dodatkowa Msza św. o g. 11.00 jako druga Msza św. gregoriańska wypominkowa z modlitwami za zmarłych w kościele.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.
 4. Kartki na wypominki można wrzucać do skarbony przy filarze.
 5. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 6. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Lucyny Piątek z Żurawiczek. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania naszej świątyni.
 7. Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Żurawiczkach organizuje zbiórkę płodów rolnych i trwałych artykułów spożywczych przeznaczonych dla podopiecznych Towarzystwa Świętego Brata Alberta w Przemyślu. Zbiórka trwa na terenie szkoły do 30 października. Zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji.