XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 listopada 2020 r.

with Brak komentarzy
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na zakup opału i prosimy o dalszą ofiarność.
 2. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
 • we wtorek – św. Elżbiety węgierskiej
 • w środę – bł. Karoliny Kózkówny
 • w czwartek – bł. Salomei
 • w piątek – św. Rafała Kalinowskiego
 • w sobotę – Ofiarowanie NMP.
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień życia.
 2. Spotkania rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św. zostają odwołane. Ojciec katecheta poinformuje o terminie kolejnych spotkań.
 3. Zapraszamy do Adoracji Najśw. Sakramentu w każdy piątek od 15.00 do Mszy św. wieczornej, w tym czasie możliwość spowiedzi.
 4. W przyszłą niedziele 22.11 zapraszamy na kolejne nabożeństwo do św. Rity, które rozpoczniemy Mszą św. o g. 17.00 z poświęceniem róż, po której odczytanie próśb.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe, od poniedziałku do soboty o g. 17.30 oraz na Mszę św. wieczorną gregoriańską za polecanych w wypominkach przez cały listopad.
 6. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa z przysiółka Gorzelnia. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i trud oraz troskę o świątynię.
 7. Za tydzień Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po mszach zbiórka do puszek na potrzeby WSD w Kalwarii Zebrzyd.