UR. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 16 maja 2021 r.

with Brak komentarzy
  1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • jutro – wsp. św. Paschalisa;
  • we wtorek – wsp. św. Feliksa, to także 6. wtorek nowenny przed świętem św. Antoniego oraz dzień urodzin św. Jana Pawła II;
  • w czwartek – święto św. Bernardyna ze Sieny;
  • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00;
  • w sobotę – wsp. św. Rity, o g. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo ku czci świętej, to także Wigilia Zesłania Ducha Świętego.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o g. 17.30, dzisiaj o g. 16.30.
  2. Wznawiamy spotkania formacyjne dla grupy Zawierzonych Maryi. Zapraszamy zawierzonych na spotkanie w czwartek 20 maja po Mszy św. wieczornej.
  3. Za tydzień niedziela modlitw o urodzaje. Jak w ubiegłym roku udamy się samochodem do poszczególnych kapliczek i odmówimy modlitwę stacyjną. Rozpoczęcie modlitw o g. 14.00. W Żurawiczkach rozpoczniemy przy kapliczce przy rondzie, natomiast w Maćkówce przy kapliczce przy drodze od Przeworska, następna stacja przy krzyżu na Zadworze, kolejna na Zalesiu Maćkowskim przy kapliczce u pana Dziedzica, zakończenie przy Remizie. Sołtys wsi Maćkówka informuje, że ofiary na Msze święte będą zbierane przy wyznaczonych stacjach. W Zalesiu o urodzaje będziemy modlić się 30 maja.
  4. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Marty Balawender. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, dbałość o czystość i dekorację świątyni.