II NIEDZIELA ADWENTU – 5 grudnia 2021 r.

with Brak komentarzy
 1. Dzisiaj zbiórka do puszek z przeznaczeniem na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 2. Zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
 3. Przypominamy, że Msze św. Roratnie sprawujemy w dni powszednie o g. 18.00.
 4. W poniedziałek i wtorek zachęcamy do wzięcia udziału w adwentowych ćwiczeniach przed Urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP podczas Mszy św. wieczornej.
 5. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w środę – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze św. jak w dzień powszedni. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. wieczorną podczas której złożymy na ołtarzu deklaracje duchowej adopcji dziecka poczętego. W tym dniu zapraszamy do świątyni na modlitwę w Godzinie Łaski od 12.00 do 13.00 oraz na Apel Maryjny o g. 20.45
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00 i skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej.
 1. Prosimy, aby zaopatrywać się w opłatki na stół wigilijny, które wystawione są na stoliku przy filarze.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na zakup opału. Kościół jest już ogrzewany, dlatego prosimy o zamykanie za sobą drzwi.
 3. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
 4. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa pani Marii Domki. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni. Tym dyżurem zakończyli mieszkańcy Żurawiczek i prosimy o podjęcie sprzątania mieszkańców Maćkówki.
 5. Informacja dla osób prenumerujących czasopisma: tygodnik Niedziela jest w cenie 8 zł.
 6. Za tydzień taca inwestycyjna.