IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 27 marca 2022 r.

with Brak komentarzy
  1. Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne: w niedzielę podczas każdej Mszy św. także podczas Mszy św. wieczornej i nabożeństwa Gorzkich Żali; w poniedziałek, wtorek i środę podczas dodatkowej Mszy św. o g. 8.00 i podczas Mszy św. o g. 18.00 a także dla dzieci naszych szkół podczas Mszy św. o g. 11.00. We wtorek o g. 8.00 Msza św. dla chorych i starszych z sakramentem namaszczenia chorych.
  2. W tym tygodniu obchodzimy:

* w piątek – pierwszy piątek miesiąca, tradycyjnie adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 17.30 z możliwością spowiedzi pierwszopiątkowej, odwiedziny chorych za tydzień 8 kwietnia od g. 8.00 – dodatkowe osoby można zgłaszać w zakrystii;

* w sobotę – zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy modlitwą różańcową o g. 17.30.

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Drodze Krzyżowej po Mszy św. o g. 8.00 i zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

* Droga Krzyżowa odprawiana w piątki o g. 17.30 i w niedziele po Mszy św. o g. 8.00;

* Godzinki o Męce Pańskiej śpiewane w niedziele o g. 7.30 oraz

* Gorzkie Żale w niedziele o g. 16.15 z kazaniem pasyjnym, bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna bez kazania.

  1. Prosimy o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać do skarbony na filarze.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
  3. Sprzątanie świątyni przed dzisiejszą niedzielą przeprowadziła grupa Pani Elżbiety Weselak. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość świątyni.
  4. Pragniemy już zapowiedzieć, że Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się w piątek 8 kwietnia a spowiedź wielkopostna, przedświąteczna w sobotę 9 kwietnia od g. 16.00.