XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 2022 r.

with Brak komentarzy
 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – wsp. NMP Nieustającej Pomocy,
 • we wtorek – wsp. św. Ireneusza oraz wigilia środowej uroczystości świętych Piotra i Pawła,
 • w czwartek – zakończenie nabożeństw czerwcowych, za które zapraszamy 15 minut przed Mszą św. wieczorną,
 • w piątek – pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych od g. 8.00, adoracja Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00, spowiedź tuż po wystawieniu Najśw. Sakramentu o g. 15.00 oraz od g. 17.00 do Mszy wieczornej,
 • w sobotę – zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie, które rozpoczniemy modlitwą różańcową o g. 17.30.
 1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 8.00. W czasie wakacji Apeli Maryjnych w pierwsze niedziele nie będzie.
 2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy zdrowia, wszelkich potrzebnych łask i Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
 3. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Haliny Ciupy. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dbałość o czystość i dekorację świątyni.
 4. Pragniemy poinformować, że prawdopodobnie w przyszłą niedzielę o g. 11.00 nastąpi wprowadzenie nowego Ojca Proboszcza o. Dariusza do naszego kościoła.
 5. W czasie wakacji spowiedź św. tylko przed każdą Mszą św. szczególnie w niedziele, pamiętajmy, że kapłan musi opuścić konfesjonał 5 min przed Mszą, aby się do eucharystii godnie przygotować i rozpocząć ją punktualnie.
 6. Podczas zbiórki na terapię dla Poli Matuszek zebrano 4 112 zł. W imieniu rodziców bardzo serdecznie Wam dziękujemy oraz naszym Panom Radnym za przeprowadzenie zbiórki.