XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 sierpnia 2022 r.

with Brak komentarzy
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone podczas tacy w 2 niedzielę miesiąca w wysokości 3 020 zł. Dziękujemy również za udział w uroczystościach dożynkowych oraz za wszelkie przynoszone do klasztoru dary.
  2. Dziękujemy państwu, którzy sumiennie opiekują się kwiatami w kościele i wokół kościoła za ich podlewanie. Szczególnie ostatnio dziękujemy za przesadzenie ich do większych doniczek. Dziękujemy również panią za plewienie i przycinanie kwiatów w klombach na placu kościelnym.
  3. W tym tygodniu obchodzimy:
  • jutro – wsp. NMP Królowej, o g. 18.00 – nabożeństwo przy relikwiach św. Rity z poświęceniem róż i odczytaniem próśb,
  • w środę – święto św. Bartłomieja Apostoła,
  • w piątek – urocz. MB Częstochowskiej – Msze św. jak w dzień powszedni, ale zapraszamy na Apel Maryjny o g. 20.45, w tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, to także dzień adoracyjny od g. 15.00 do 18.00 i dyżur w konfesjonale godzinę przed Mszą św. wieczorną,
  • w sobotę – wsp. św. Moniki.
  1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.
  2. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Justyny Jamroży. Bardzo serdecznie dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
  3. Za tydzień 28 sierpnia wyruszymy z pieszą pielgrzymką do Sanktuarium MB w Jodłówce. Prosimy o pomoc w organizowaniu ruchu na trasie będą kamizelki i również tradycyjnie do niesienia krzyża i nagłośnienia. Wszystkich gorąco zapraszamy. Zbiórka o g. 5.15 a wyruszymy o g. 5.30. Będziemy mogli wrócić autokarem dlatego dzisiaj jest ostatni dzień, aby zapisać się na autokar bo obecnie jest tylko 7 osób chętnych.