XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 23 października 2022 r.

with Brak komentarzy
  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na misje. Na stoliku z gazetami wyłożone są kalendarze misyjne w cenie 5 zł. Dochód przeznaczony jest na wsparcie naszych bernardyńskich misjonarzy.
  2. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o g. 17.30, a w niedzielę o g. 16.30.
  3. W piątek – święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, to dzień adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 i możliwość skorzystania ze spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych, a w sobotę zmiana czasu na zimowy.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła i prosimy o dalszą ofiarność.
  5. Kartki na wypominki prosimy wrzucać do skarbony przy filarze.
  6. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa Pani Danuty Bartman. Dziękujemy za trud sprzątania i dekorowania świątyni.
  7. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej.
  8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Informujemy, że Msze św. 1. listopada o g. 8.00 i 10.00 jako pierwsza Msza św. gregoriańska za naszych bliskich zmarłych, po której udamy się w procesji na cmentarz.
  9. Pragniemy przypomnieć, że z racji Uroczystości Wszystkich Świętych na cmentarzu planujemy ustawić duży kontener, jest to spory koszt dlatego 1 listopada, na cmentarzu, będzie organizowana zbiórka do puszek. Prosimy o zrozumienie i wsparcie.
  10. Wójt Gminy informuje, że w związku z możliwością dystrybucji węgla kamiennego niezbędne jest zebranie od mieszkańców informacji na temat zapotrzebowania na węgiel, można to uczynić w Urzędzie Gminy pokój nr 6 lub telefonicznie do 28 października.