XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 sierpnia 2023 r.

with Brak komentarzy
  1. W tym tygodniu obchodzimy:

* w poniedziałek – wsp. św. Augustyna, podczas Mszy św. wieczornej będziemy się modlić w intencjach o. Symforiana z racji imienin;

* we wtorek – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

* w piątek – pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych od g. 8.00, o g. 15.00 adoracja Najśw. Sakramentu i możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej do Mszy św. wieczornej;

* w sobotę – pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie i fatimskie, które rozpoczniemy modlitwą różańcową o g. 17.30.

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 8.00.

  1. Grupie Pani Zofii Stanowskiej dziękujemy za sprzątanie i dekorowanie świątyni.

  1. Za tydzień zbiórka do puszek na cele misyjne.

  1. Pielgrzymka na Kocowo planowana jest na 10 września.

  1. W pierwszą sobotę miesiąca 2. września w bazylice przeworskiej organizowany jest Męski Różaniec, rozpoczęcie modlitw o g. 9.00.

  1. Rada Sołecka, Koło Gospodyń i Strażacy z Zalesia oraz Urząd Gminy Zarzecze zapraszają na piknik rodzinny: „Pożegnanie wakacji” w sobotę 2 września od g. 14.00 na boisku sportowych w Zalesiu z wieloma atrakcjami, a o g. 20.00 zabawa taneczna.

  1. Wójt Gminy Zarzecze i Centrum Kultury zaprasza na widowisko plenerowe pt. „Dziś do Ciebie przyjść nie mogę”, które odbędzie się w niedzielę 3 września o g. 20.00 w parku przy pałacu w Zarzeczu.