XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 października 2023

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15 października 2023 r.

 

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji uroczystości odpustowych oraz wszystkim, którzy wzięli udział w tych uroczystościach. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli produktami spożywczymi. Dziękujemy ORKIESTRZE, CHÓROWI PARAFIALNEMU , STRARZY HONOROWEJ „TURKOM”, MINISTRANTOM, PANU ORGANIŚCIE ORAZ PANU KUCHARZOWI. Niech Bóg nagrodzi łaskami tych, którzy przyczynili się do uświetnienia tej Uroczystości.

 

  1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek z racji Dnia Papieskiego. Dziękujemy za złożone ofiary.

 

  1. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o g. 17.30 w dni powszednie i w niedzielę o g. 16.30.

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy:

– w piątek – wspomnienie obowiązkowe bł. Honorata Koźmińskiego. W tym dniu zapraszamy na adorację Naj. Sakramentu od 15.00 do 18.00.  W tym czasie można skorzystać z sakramentu pokuty.

 

– przy filarze  znajdują się kartki na wypominki. Kartki na wypominki roczne prosimy opisać nagłówkiem: „roczne”. Kartki prosimy wrzucać do skarbony przy filarze. Już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać! Za naszych bliskich zmarłych będziemy się modlić podczas nabożeństwa wypominkowego przez cały miesiąc listopad i będziemy sprawować Mszę św. na sposób gregoriański. Ofiary z wypominek posłużą do zamurowania okna szczytowego w kościele. Bóg zapłać.

 

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na ogrzewanie kościoła.

 

  1. Można zaopatrywać się w kalendarze rolników w cenie 30 zł. Do nabycia w Zakrystii.

 

  1. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa pani Heleny Pacholarz. Dziękujemy za trud sprzątania świątyni.

 

  1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej.