UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2023

with Brak komentarzy
  1. 26. 11. 2023. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

Dziś uroczystość Chrystusa Króla na Mszy Świętej o 11 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, które będziemy roznosić po domach naszej parafii.

We czwartek od 9.00. domy od cmentarza, dół do szkoły w Żurawiczkach i Pana Stanisława Gujdy. 2 ojców.

W Piątek od 9.00. Żurawiczki Parcelacja Kamienica Góra i Gorzelnia. 3 ojców.

W Sobotę Granica i Wieś w Maćkówce Zalesie Maćkowskie Potok Piaśnik Skotnik domy przy drodze i Zadwór.

W następną sobotę Zalesie 3 ojców. Za wszelkie ofiary z serca  dziękujemy.

W tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek Św. Franciszka Fasaniego  wtorek Św. Jakuba z Marchii Środa Wszystkich Świętych zakonu Franciszkańskiego Czwartek Św. Andrzeja Apostoła.

Modlitwy Wypominkowe za zmarłych do końca listopada pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną. A w niedzielę o 10.40.

Trwają rekolekcje dla zawierzonych Maryi nauki po Mszy Świętej wieczornej do 8 grudnia cieszymy się waszą liczną obecnością i zawierzeniu Matce Bożej i jej opiece nad naszymi rodzinami i parafią.

W Pierwszy Piątek Miesiąca Adoracja Najświętszego sakramentu od 15.00 z możliwością spowiedzi do 18.00. Posługa chorym z Panem Jezusem została przesunięta na 15 Grudnia prosimy o poinformowanie o tym swoich bliskich.

W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej przed Mszą Świętą wieczorną.

Za tydzień rozpoczynamy Adwent bezpośredni czas przed Bożym Narodzeniem Roraty w tygodniu ze szczególnym udziałem dzieci o 18 00. Natomiast we wszystkie Niedziele Adwentu zapraszamy na dodatkową Mszę św. dla dzieci i młodzieży o 9.30.

Sprzątanie Świątyni Przeprowadziła grupa pani Janiny dziękujemy za trud sprzątania i ofiarę 330 zł.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana Maria Mazur polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Wszystkim którzy przeżywają swoje imieniny urodziny czy jubileusze składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.