OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W II NIEDZIELE ADWENTU 2023

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ADWENTU – 10 grudnia 2023 r.

 

 

 1. Dziękujemy mieszkańcom Zalesia, którzy przyjęli kapłana z „opłatkiem”. Dziękujemy za ofiary składane na klasztor przy tej okazji. Bóg zapłać. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom rekolekcji pt. ODNOWA33. Dziękujemy tym parafianom , którzy zasilili wspólnotę Zawierzonych Maryi i tym , którzy ponowili swoje oddanie. Odśpiewane w tym dniu Te Deum dziękczynne wyraziło ogólną radość uczestników rekolekcji.

 

 1. Msze św. RORATNIE o g. 18.00 też cieszą się dużą frekwencją. Dziękujemy dzieciom, rodzicom, babciom i dziadkom.

 

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
 • w poniedziałek – po Mszy św. roratniej nabożeństwo do św. Charbela;
 • w środę wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
 • w czwartek – wspomnienie św. Jana od Krzyża. Spotkanie RADY PARAFIALNEJ godz.19.00.
 • w piątek – zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu od g. 15.00 do 18.00 i możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. W tym dniu od godz. 8.00 odwiedziny chorych przedświąteczne z Panem Jezusem.
 • w sobotę – w naszej parafii spowiedź przedświąteczna od g. 15.30 do 18.00. Przyjadą księża z dekanatu – skorzystajmy z ich posługi kapłańskiej. W tym dniu rozpoczniemy modlitwy nowennowe do Dzieciątka Jezus. Modlitwy będą prowadzone po Mszy św. wieczornej.

 

 1. Przy filarze na stoliku znajdują się opłatki i świece CARITAS na stół wigilijny w cenie 10 zł. Na stoliku przy czasopismach katolickich za dowolną ofiarą polecamy jeszcze kalendarze misyjne na 2024 rok.
 2. Mieszkańców Zalesia informujemy, że w remizie OSP odbędzie się spotkanie w sprawie dofinansowania z programu CZYSTE POWIETRZE 12.12.2023 o g. 18.00 we WTOREK.

 

 1. Sprzątanie świątyni przeprowadziła grupa pana Józefa Baryły. Bardzo serdecznie dziękujemy. Następną grupę zapraszamy z Maćkówki.

 

 1. Wszystkim, którzy obchodzą swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze składamy jak najlepsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej i swoich świętych patronów.